O herbalife

Fakty o Herbalife.

O firmie

Herbalife International stworzył Mark Hughes w roku 1980 w Los Angeles. Obecnie jest spółką giełdową notowaną na Giełdzie Nowojorskiej.

W Polsce od 1995 roku jest reprezentowana przez Herbalife Polska Sp. z o.o. w Jankach pod Warszawą.

Herbalife jest firmą działającą w sektorze wellness, skupia się na tworzeniu prostych sposobów wpływających na zdrowie całego organizmu.

Doskonała jakość artykułów i programy Herbalife przynoszą:

  • rzeczywistą utratę zbędnych kilogramów
  • żywienie mające korzystny wpływ na zdrowie
  • produkty zapewniające piękno i zdrowie skóry
  • możliwość zdobycia dodatkowych profitów finansowych

Lider handlu bezpośredniego

Herbalife jest jedną z największych firm na świecie działających w sektorze handlu bezpośredniego.  Produkty Herbalife są dostępne w ponad 70-ciu krajach wyłącznie u niezależnych, licencjonowanych przedsiębiorców - Niezależnych Dystrybutorów Herbalife.

Herbalife International jest członkiem prestiżowej organizacji DSA (Direct Selling Assosation) oraz PSSB (Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej).

Produkty Herbalife – Twój osobisty sukces

Innowacyjne produkty Herbalife zostały opracowane przez naukowców, lekarzy i żywieniowców z myślą o Twoim osobistym sukcesie. Formuły Herbalife stworzone na bazie natury mają uczynić możliwym osiągnięcie długoletniego dobrego samopoczucia, a sposobność biznesu stworzona przez Herbalife ma pomóc zrealizować Twoje finansowe cele.

Eksperci, którym możesz ufać

Herbalife powołała do życia własną międzynarodową Radę Naukową, która ma rozwijać firmę pod kątem nauki na temat odżywiania. Członkowie Rady prowadzą gruntowne badania nad zastosowaniem odżywiania w celu poprawy i wzmocnienia zdrowia i możliwości kontroli wagi. Ich doświadczenie i fachowa wiedza pozwala innowacyjnym produktom Herbalife stać na czele przemysłu Wellness.

Wsparcie, na które możesz liczyć

Ponad dwa miliony dystrybutorów sprzedaje produkty Herbalife i służy klientom w ponad 70-ciu krajach świata. W 2010 roku firma dostraczyła na rynek za pośrednictwem swoich współpracowików produkty o wartości ponad 4 miliardów USD. Będąc w takim zespole możesz mieć pewność, że zawsze otrzymasz wsparcie, którego będziesz potrzebować, aby odnieść sukces. Jeśli tylko jesteś gotów zmienić swoje życie na lepsze, będziemy dumni mogąc Ci w tym pomóc, dając wsparcie na każdym kroku:

  • w osiągnięciu efektów przy odchudzaniu, zdrowszym odżywianiu czy zachowaniu młodej i zdrowej skóry

  • w uzyskaniu „ekstra” dochodów, wskazując możliwość zdobycia dodatkowych profitów finansowych

Z Herbalife, jej produktami i zespołem ekspertów możesz odkryć sposób na to, aby wyglądać, czuć się i żyć najlepiej jak to możliwe.

Odkryj możliwości Herbalife i wraz z Naszą firmą zyskaj dobre samopoczucie i dobrobyt na całe życie.

Produkty firmy Herbalife polecają najlepsi:

cr7

 

 Wszystkie sprzedawane w Polsce preparaty zostały przebadane przez Generalny Inspektorat Sanitarny i otrzymały zezwolenie do obrotu na terenie Polski. 
 Lista oferowanych produktów w Polsce, stale rośnie. Wysokie wymagania polskich służb sanitarnych dotyczące produktów obcego pochodzenie sprawiają, że proces badań i dopuszczania do sprzedaży jest wyjątkowo długi. 

Fakt otrzymania atestów Głównego Inspektora Sanitarnego jest gwarancją najwyższej jakości produktów Herbalife.