Dlaczego ceny nie są widoczne?

Drodzy Klienci!

W trosce o zapewnienie Państwu najwyższej jakości produktów Herbalife, serwisu oraz fachowej opieki dystrybutorów Herbalife, pragniemy poinformować, że każdy serwis Licencjonowanego Partnera Herbalife nie prezentuje publicznie cen detalicznych produktów Herbalife na kartach poszczególnych produktów w serwisach internetowych. Ceny dostępne są po uprzednim kontakcie telefonicznym 601 480 000, zalogowaniu się lub dokonaniu rejestracji, po której każdy otrzyma swój indywidualny unikalny kod niezbędny do zalogowania się i złożenia zamówienia.

Nie masz czasu na rejestrację? Zadzwoń 601 480 000 lub skontaktuj się z nami (GG: 4002500, sklep@majkrone.pl) aby poznać ceny produktów. Jesteśmy dostępni przez 7 dni w tygodniu, 24h na dobę! W każdej chwili możesz wypełnić również formularz konsultacyjny, na podstawie którego wybierzemy wspólnie optymalny zestaw produktów i dopasujemy plan żywieniowy idealnie do Twojego celu i oczekiwań względem kuracji!

Powyższe zmiany mają charakter stały i zostały wprowadzone na skutek wewnętrznych regulacji prawnych firmy Herbalife. Działania te podyktowane zostały wieloma nieprawidłowościami, które mają miejsce w obrębie sektora suplementów diety w Polsce i wielu innych krajach. Tego rodzaju regulacje i rozwiązania zminimalizują a konsekwencji wyeliminują ryzyko zakupu produktów nieoryginalnych od przypadkowych handlarzy wystawiających do sprzedaży suplementy diety niewiadomego pochodzenia, często podrabianych, w swoich serwisach lub na aukcjach internetowych. Oficjalne oświadczenie Herbalife Polska w tej sprawie znajduje się tutaj:

https://www.herbalife.pl/Content/pl-PL/pdf/home/Ostrzezenie_Aukcje_websites_PL_Member.pdf

 

Jak poznam, że sklep internetowy należy do Niezależnego Partnera Herbalife?

Wiarygodność serwisu i co za tym idzie oryginalność oferowanych suplementów diety można poznać po tym, że na stronach serwisu, najczęściej w dziale KONTAKT lub REGULAMIN znajdziecie Państwo dane kontaktowe: imię i nazwisko lub nazwę firmy (NIP, REGON), adres oraz unikalny numer ID Dystrybutora Herbalife, które to dane można sprawdzić kontaktując się telefonicznie z Herbalife Polska pod numerem tel. 22 703 76 00.

 

Maciej Góralczyk

Partner Herbalife

numer licencji Herbalife:

33032710

Dane firmy:

MAJKRONE Maciej Góralczyk

ul. Kasprowicza 52

58-500 Jelenia Góra

NIP : 611-223-73-54

REGON: 230412322

PAMIĘTAJ!

Zakupując produkty Herbalife u Licencjonowanych Partnerów otrzymujesz wraz z dowodem zakupu gwarancję oryginalności pochodzenia i ewentualnej możliwości zwrotu produktów (patrz 30-dniowa gwarancja satysfakcji) w przypadku niezadowolenia, a przede wszystkim fachowe doradztwo i opiekę podczas trwania, jak i po odbyciu kuracji.