Zostań Partnerem Herbalife

Jak zostać Partnerem Herbalife? To tylko kilka prostych kroków!

Krok pierwszy

Chciałbyś pracować na własny rachunek?
Herbalife daje możliwość rozwinięcia własnego biznesu opartego na pracy z ciekawymi ludźmi. Możesz traktować ten biznes jako podstawowe źródło dochodu, lub dorobić do pensji.

  • Nie musisz chodzić do biura!
  • Możesz być swoim szefem!
  • Możesz zaoszczędzić wiele czasu dla siebie i rodziny!

 

Krok drugi

Twoim kolejnym krokiem powinno być zamówienie Zestawu Startowego IBP ( International Bussines Pack). Znajdziesz w nim umowę - licencję Herbalife dającą prawo do zakupu w Centrali Herbalife w Polsce i ponad siedemdziesięciu krajach świata. 

 Pakiet partnerski zawiera wszystko czego potrzebujesz, aby rozpocząć swój biznes z Herbalife. W skład zestawu wchodzą: Koktajl F1 smak waniliowy, pakiet literatury zawierający informacje o biznesie, płyta DVD oraz znaczek i poręczna torba Partnera Herbalife.

Krok trzeci

Aby zostać dystrybutorem Herbalife należy podpisać wniosek o dystrybucję, który znajduje się w pakiecie startowym i odesłać podpisane kopie zgodnie ze wskazaniami na umowie. Podpisanie umowy nie zobowiązuje Ciebie do rejestracji działalności gospodarczej (jeśli będziesz dokonywać zakupu na potrzeby własne i najbliższych), nie zobowiązuje również do cyklicznego dokonywania określonych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz!

Krok czwarty

Podpisałeś już umowę i odesłałeś zgodnie ze wskazaniami ? Jesteś pełnoprawnym Niezależnym Partnerem Herbalife!

Rozpoczęcie biznesu z firmą nie wiąże się z ryzykiem i dużymi kosztami otwarcia działalności. Herbalife nie wymaga specjalnego wykształcenia, ani doświadczenia w biznesie, musisz jedynie ukończyć 18-ty rok życia i wyrazić chęć podjęcia nauki nowego zawodu. Szybko odkryjesz jak wiele posiadasz zdolności, które pomogą Ci osiągnąć sukces.
Jako Niezależny Partner Herbalife będziesz czerpać korzyści z możliwości dostosowania biznesu do własnego tempa pracy, poświęcając na jego prowadzenie tyle czasu ile chcesz. Otrzymasz wsparcie w postaci profesjonalnych narzędzi biznesu, szkoleń on- line dostępnych 24 godziny na dobę na stronie myherbalife.com oraz szkoleń i pomocy ze strony członków Twojej nadrzędnej organizacji. Oferujemy Ci stałą pomoc i wsparcie naszej firmy do uzyskania pełnej satysfakcji ze swojej pracy.

Pomóż innym osiągnąć ich osobiste cele wellness, uzyskaj dochód i bądź własnym szefem- możliwość biznesu Herbalife jest unikatową szansą z udowodnionymi rezultatami.

Zamów zestaw startowy dystrybutora